Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Majowe KINO DLA PAŃ w kinie Klaps – w piątek 26 maja

Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. Nadchodzące wydarzenie, również z okazji DNIA MAMY odbędzie się w najbliższy piątek – 26 maja. W ramach filmowego cyklu Panie będą miały okazję obejrzeć komedię „Mafia Mamma” w reżyserii Catherine Hardwicke.

Główną bohaterką „Mafia Mamma” jest Kristin (Toni Collette), która ma wrażenie, że nic ekscytującego jej już w życiu nie czeka. Dzieci wyfrunęły z gniazda, a mąż od dawna woli dziobać poza domem. Gdy z Włoch nadchodzi wiadomość o śmierci dziadka, Kristin wyrusza na pogrzeb, który wywróci jej życie do góry nogami. Uroczy staruszek przed śmiercią uczynił Kristin jedyną spadkobierczynią swojego biznesu. A że parał się dość nielegalnym zajęciem, wnuczka staje przed poważnym wyzwaniem. Dziadzio był szefem groźnej mafijnej rodziny, a jego śmierć zaostrzyła apetyt konkurencyjnych rodów. Kristin będzie musiała zamienić wałek do ciasta na kij baseballowy, a miotłę na karabin, jeśli sama nie chce skończyć w betonowych trzewikach. Strzeżcie się matki chrzestnej!

„Mafia Mamma” to komediowa propozycja nie do odrzucenia, albowiem ojców chrzestnych było wielu, ale matka jest tylko jedna.

Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami. Na Panie czeka także dodatkowa niespodzianka – instruktorzy Ragnarok Fight Club Limanowa pokażą kilka chwytów z zakresu samoobrony kobiet. A ponieważ będzie to święto Wszystkich Mam, kino Klaps zachęca do przybycia razem ze swoimi mamami, do ubrania lub zabrania ze sobą czegoś co otrzymaliśmy od swojej mamy.

Partnerami i sponsorami majowego Kina dla Pań są:

Bayer Park,

Termy Gorący Potok,

Termy Gorce,

Jubiler Sezam,

Gabinet Masażu „Lawenda”,

Gabinet kosmetyczny „Gabriela”,

Ragnarok Fight Klub Limanowa,

ER Design Salon Fryzjerski,

NuSkin,

Oriflame,

Mary Kay,

Avon,

V&K Outlet Boutique,

– Salon fryzjerski „Magda”,

Forever

Depil Concept Nowy Sącz.

START O GODZ. 19:00! Seans filmu rozpocznie się ok. godz. 20:30.

Ograniczenie wiekowe: 16+

Bilety w cenie 20 zł można nabyć w kasie kina, w biletomacie lub online TUTAJ.

Wróć do góry