Deklaracja dostępności
O mieście

Złote Gody Państwa Józefa i Janiny Twarogów

W czwartek 27 kwietnia w Urzędzie Miasta Limanowa odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie dla Czcigodnych Jubilatów Państwa Józefa i Janiny Twarogów. Jubilaci odebrali z rąk Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy medale nadane przez Prezydenta RP.

Za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swych rodzin założonych przed 50-laty, Jubilaci zostali uhonorowani przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę odznaczeniami państwowymi w postaci Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda w imieniu własnym oraz Przewodniczącej Rady Miasta Limanowa Jolanty Juszkiewicz złożył Jubilatom najserdeczniejsze gratulacje wraz z życzeniami spokoju, pomyślności, zdrowia oraz miłości najbliższych na kolejne lata wspólnego życia.

Złote Gody to piękny Jubileusz i wyjątkowe przeżycie dla małżeństw, które wspólnie przeżyły 50 lat. Spędzić z kimś połowę wieku, to wyraz najszczerszej miłości. Takiej właśnie miłości potrzeba,  żeby pokonać wszelkie trudności razem, mimo różnych charakterów, różnicy zdań, pasji, marzeń czy oczekiwań  – takie słowa skierował do Jubilatów gospodarz miasta, który wnioskował do Prezydenta RP o nadanie parze małżeńskiej odznaczeń.

Szanownym Jubilatom  składamy serdeczne gratulacje za półwiecze wytrwałego pożycia małżeńskiego, życząc dużo zdrowia i szczęścia.

Galeria

Wróć do góry