Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

W LDK odbędzie się koncert MAX KLEZMER BAND z okazji 25-lecia działalności zespołu

28 kwietnia Max Klezmer Band zagości do Limanowej. Limanowski Dom Kultury zaprasza na koncertowe rozpoczęcie tegorocznej majówki z zespołem, który od 25 lat koncertuje na światowych scenach muzycznych.

Naturalność przekazu połączona z niezwykłym warsztatem muzycznym sprawia, iż na koncertach Max Klezmer Band tworzy się magiczna więź pomiędzy muzykami a publicznością. „To muzyka, która budzi refleksje, odkrywa nowe horyzonty i zarazem podnosi poziom adrenaliny u słuchaczy”- Jazz Radio.

Zespół gości na światowych i polskich scenach już od 25 lat (Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Belgia, Włochy, Afryka, Jamajka, Szwecja, Luksemburg, Austria, Słowacja, Czechy, Węgry, Rosja, Ukraina, Białoruś, Litwa, Łotwa). Muzyka niebywale oryginalna i wyjątkowa o podłożu etnicznym, pełna energii i mocy. Muzyka świata – klezmerska, bałkańska, z wpływami hinduskimi, elementami jazzu i rocka – to wszystko łączy w sobie MKB.

Zespół wystąpi w składzie:

Michael Jones (UK- skrzypce, altówka, ravanhuta, vocal, djembe)

Aleksander Papierz ( saksofony)

Krystian Jaworz ( fortepian)

Max Kowalski (kontrabas)

Grzegorz Masłowski ( perkusja)

Andrzej Czop Czoper (akustyk)

Bilety w cenie 50 zł są do nabycia w kasie kina, biletomacie lub online: https://bilety.ldk.limanowa.pl/b24-do-miejsc-numerowanych-i-nienumerowanych/?id=476114#12493

ZAPRASZAMY!

Wróć do góry