Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

Sportowe sukcesy uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej

2 kwietnia br. w Nowym Targu rozegrano Kwalifikacje Wojewódzkie do Mistrzostw Polski w tenisie stołowym w kategoriach żaków, młodzików, kadetów oraz juniorów. W turnieju zwyciężyła uczennica ZSP nr 4 oraz zawodniczka UKS Płomień Limanowa – Lea Ewert.

Mistrzostwa Polski odbędą się 4-6 czerwca 2023 r. w Gliwicach.

Bardzo dobre wyniki osiągnęły także dziewczęta drużynowo – 29 marca br. Blanka Golonka, Laura Ewert zajęły wysokie 4 miejsce w zawodach na szczeblu rejonowym, a Blanka Golonka uplasowała się na drugim miejscu w indywidualnych zawodach tenisa stołowego, uzyskując tym samym awans na zawody wojewódzkie, które odbędą się 20 kwietnia w Nowym Targu.

Gratulujemy bardzo dobrych wyników sportowych!

Jeżeli ktoś chciałby zacząć przygodę z tenisem stołowym i odnosić sportowe sukcesy to serdecznie zapraszamy na bezpłatne zajęcia, które odbywają się od poniedziałku do piątku (16.45-19.15) na sali ZSP nr 4 w Limanowej. Każdy jest mile widziany!