Deklaracja dostępności
O mieście

Przedświąteczne spotkanie w Dziennym Domu „Senior+” w Limanowej

We wtorek 4 kwietnia w Domu „Senior+” w Limanowej odbyło się uroczyste spotkanie w związku ze zbliżającymi Świętami Wielkanocnymi. Zebranych seniorów i zaproszonych gości serdecznie powitała kierownik  Dziennego Domu „Senior+” Wiktoria Zelek, składając jednocześnie najserdeczniejsze życzenia świąteczne oraz gorące podziękowania pracownikom oraz podopiecznym placówki. Z życzeniami wielkanocnymi do Dziennego Domu „Senior+” przybyły także władze miasta Limanowa.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda wraz z Przewodniczącą Rady Miasta Limanowa Jolantą Juszkiewicz, a także Skarbnikiem Miasta Irena Gawlik,  Kierownikiem Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Haliną Waktor i Kierownikiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Rafałem Trojanowskim skierowali do zebranych osób życzenia zdrowia, pogody ducha i uśmiechu każdego dnia. Burmistrz podziękował za zaproszenie na wielkanocne spotkanie i stworzenie wyjątkowej, ciepłej, pełnej radości atmosfery, która jak podkreślił, zawsze panuje w Dziennym Domu „Senior+”.

Przybyły na wielkanocne spotkanie ks. Tomasz Koźbiał z Parafii Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej odmówił okolicznościową modlitwę, po czym złożono sobie nawzajem świąteczne życzenia oraz częstowano się tradycyjnym wielkanocnym żurem z jajkiem. Spotkanie upłynęło w uroczystej atmosferze, wprowadzając wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Galeria

Wróć do góry