Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Prawdziwe życie aniołów” 20 kwietnia w Kinie Seniora

Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie osoby powyżej 60. roku życia do udziału w Kinie Seniora. 20 kwietnia o godz. 12:00 obejrzeć można będzie opowieść inspirowaną życiem Krzysztofa Globisza, jednego z najwybitniejszych polskich aktorów filmowych i teatralnych oraz pedagoga, który w 2014 roku przeszedł rozległy udar mózgu i po ciężkiej rehabilitacji wraca do teatru i filmu.

Znany i ceniony aktor Adam (w tej roli Krzysztof Globisz), przechodzi nagły i rozległy udar. Traci zdrowie i niezbędne do wykonywania swojego zawodu narzędzie – mowę.  Pomimo niedającej nadziei diagnozy Agnieszka – żona Adama (Kinga Preis) z uporem i determinacją walczy o jego powrót do zdrowia i na scenę.  Czy rodzina i przyjaciele zmotywują Adama by podjął wyzwanie i wydostał się z krainy między jawą, a snem, do której trafił w czasie choroby? Czy Adam wyjdzie z afazji i wróci do swojego życia przed udarem, kiedy był cenionym aktorem i uwielbianym przez studentów pedagogiem? Co tak naprawdę okaże się najważniejsze?

Kino Seniora to projekt kina Klaps skierowany do najstarszej grupy widzów. Raz w miesiącu, na seniorów czeka pokaz filmu w niższej cenie i o dogodnej porze. Celem wydarzenia jest nie tylko prezentacja ciekawych, wartościowych i premierowych filmów, ale także umożliwienie seniorom aktywnego uczestnictwa i spędzenia wolnego czasu w miły sposób.

Film polski. Bilety w cenie 14 zł można nabyć w kasie kina Klaps lub online TUTAJ.

Przed seansem kino Klaps zaprasza na poczęstunek.

Wróć do góry