Podpisano umowę z Wykonawcą rozbudowy sieci kanalizacyjnej i przebudowy sieci wodociągowej

W dniu 25 kwietnia br. w Urzędzie Miasta Limanowa miało miejsce podpisanie umowy na wykonawcę zadania pn.: „Rozbudowa sieci kanalizacyjnej i przebudowa głównej sieci magistrali wodociągowej w Mieście Limanowa”, którego realizacją zajmie się Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe WOLIMEX.

Umowę na wykonanie zadania podpisał z ramienia miasta Burmistrz Władysław Bieda wraz ze Skarbnikiem Miasta – Ireną Gawlik, a ze strony Wykonawcy P.P.U.H. WOLIMEX – Dyrektor Bronisław Ciuła.

Rozbudowa sieci kanalizacyjnej wykonana zostanie za kwotę 4 229 355,00 zł, a inwestycja wykonywana będzie w rejonie ulic:
Polnej, Mordarskiej, Bystrej i Akacjowej, Zadziele, Owocowej, Biedronia i Grunwaldzkiej, J. Marka, Beskidzkiej i Braci Słupskich, Słonecznej, Partyzantów, Ceglarskiej i Granicznej, Zarębki, Gajowej i Łąkowej.

Przebudowa sieci wodociągowej wykonywana będzie w rejonie ulic:
Tarnowskiej, Piłsudskiego, Kopernika, Jana Pawła II, Mordarskiego, J. Marka, Z. Augusta, Z. Augusta do zbiornika, Reymonta, Piłsudskiego do Szpitala, Piłsudskiego do bloków mieszkalnych, Targowej, Zarębki, Ceglarskiej, Witosa oraz Pompowni przy ul. Piłsudskiego i ul. Kasprowicza, a wyniesie 3 218 910,00 zł.

95% wartości zadania związanego z rozbudową sieci kanalizacyjnej i przebudową sieci wodociągowej pokryta zostanie ze środków pozyskanych przez Miasto Limanowa w ramach drugiej edycji Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład.