Deklaracja dostępności
O mieście

Oficjalnie zainaugurowano Mistrzostwa Wojsk Obrony Terytorialnej w Biegu na Orientację w Limanowej

W piątek 21 kwietnia o godz. 15:00 w Parku Miejskim miało miejsce oficjalne Otwarcie Mistrzostw WOT w Biegu na Orientację. Do udziału w wydarzeniu, któremu patronuje Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda zgłosiło się 250 zawodników z 20 jednostek Wojsk Obrony Terytorialnej. 

W oficjalnym otwarciu Biegu z ramienia Miasta Limanowa wziął udział Zastępca Burmistrza Miasta Limanowa Wacław Zoń oraz Przewodnicząca Rady Miasta Limanowa Jolanta Juszkiewicz, którzy życzyli zawodnikom wytrwałości i ukończenia niełatwej, trzydniowej rywalizacji z jak najlepszymi wynikami.

Po oficjalnym otwarciu rozpoczęły się pierwsze zmagania – bieg sprinterski po Parku Miejskim, dający początek trzydniowemu sportowemu przedsięwzięciu. Na godz. 18:30 zaplanowano dekorację najlepszych zawodników biorących udział w biegu sprinterskim.

W sobotę 22 kwietnia w godz. 10:30-14:30 na stacji narciarskiej Limanowa Ski odbędzie się bieg średniodystansowy, a w niedzielę 23 kwietnia w godz. 9:30-13:30 odbywał się tam będzie bieg sztafetowy. Na godz. 14:30 zaplanowano zakończenie Mistrzostw, oraz dekorację najlepszych zawodników biegu średniodystansowego i sztafetowego oraz dekorację najlepszych zespołów.

Zapraszamy do kibicowania!

Organizatorem Biegu jest UKS „Patria” Młynne.

Galeria

Wróć do góry