Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

W dniach 21-23 kwietnia odbędą się Mistrzostwa WOT w biegu na orientację

Zawodnicy z 20 jednostek Wojsk Obrony Terytorialnej wezmą udział w Mistrzostwach WOT w biegu na orientację, które  w dniach 21-23 kwietnia br. odbędą się Limanowej. 250 zawodników zmagać się będzie na trasach w :

Parku Miejskim w Limanowej – 21 kwietnia – godz. 16.00 – bieg sprinterski – otwarcie Mistrzostw (godz. 15.00)
Łysa Góra – 22 kwietnia – 10.30 – bieg średniodystansowy
Łysa Góra – 23 kwietnia – godz. 9.30 – bieg sztafetowy

Organizatorem części sportowej Mistrzostw Wojsk Obrony Terytorialnej będzie Uczniowski Klub Sportowy „Patria Młynne”.

Dyrektor zawodów z ramienia klubu : Witold Sochacki – trener i prezes klubu
Sędzia główny : płk rez. mgr inż. Marek OLESZCZUK.
Sędzia techniczny zawodów –  Jacek KOZŁOWSKI /część sportowa/
Budowniczy Tras : Piotr Pietroń i Jacek Kozłowski
Obsługa systemu Sport Ident : Marcin Fastyn
Kierownik Biura Zawodów : Urszula Zelek
Kierownik logistyki : ppor. Krzysztof Słaby (część techniczna) i Miłosz Król (część sportowa)
Sędziowie startu : Edyta Mordarska, Jadwiga Papiewska, Urszula Zelek

Cieszymy się, że to przedsięwzięcie będzie z udziałem naszego Klubu. Za nami 25 lat wytrwałej pracy tak sportowej, z wieloma sukcesami naszych zawodników , jak i organizacyjnej : XIX edycji Międzynarodowych Zawodów w BnO „Limanowa Cup” i XXIV edycje Biegu Niepodległości. To spore wyróżnienie dla nas, ale także sporo pracy organizacyjnej.

Dlatego też podziękowania za pomoc w organizacji Mistrzostw WOT należą się : Miastu Limanowa i Gminie Limanowa, Starostwu Powiatowemu w Limanowej, Nadleśnictwu Limanowa, 11 MBOT z Krakowa, Właścicielom Stacji Narciarskiej „Limanowa Ski”, firmom : Elfach Limanowa – Marek Golonka, Midrew – Paweł Michura, Indeco – Piotr Wilczek i ekipie organizacyjnej w większości złożonej z rodziców zawodników z naszego klubu.

Zapraszamy do kibicowania !

(inf.: UKS „Patria” Młynne)

Wróć do góry