Deklaracja dostępności
Kultura

Znamy zwycięzców „Spotkań śpiewających dzieci” – zakończył się drugi etap TRIADY 2023

28 marca zakończyły się zmagania w II etapie DZIECIĘCEJ TRIADY ARTYSTYCZNEJ, która odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa, a organizowana jest przez Limanowski Dom Kultury.


Od godz. 10:00, w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury, odbywały się przesłuchania uczestników Spotkań Śpiewających Dzieci. Na scenie pojawiło się ponad 90 osób, które zaprezentowały znane i piękne utwory. Jury konkursu podkreśliła bardzo wysoki i wyrównany poziom występów, a także wyraziła uznanie dla nauczycieli i rodziców, którzy przygotowywali dzieci do konkursu, a także radość z faktu, że tak wiele talentów znajduje się na terenie naszego miasta.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnym etapie konkursu tj. w Prezentacjach Artystycznych, które odbędą się 9 maja br. (wtorek) w sali widowiskowej od godz. 10:00.

Limanowski Dom Kultury składa podziękowania Komisji Artystycznej za wnikliwą ocenę i analizę wszystkich występów, a także sponsorom: Hurtowni Biedroń, Pracownik Wypieków Paweł Opoka, sklepowi sportowemu Gol oraz sklepowi Kajet za wsparcie wydarzenia.

Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.

Poniżej znajduje się protokół z II etapu TRIADY oraz podsumowanie w punktacji generalniej po dwóch etapach, a pełną galerię zdjęć można zobaczyć TUTAJ.

PROTOKÓŁ
SPOTKAŃ ŚPIEWAJĄCYCH DZIECI,
które odbyły się w Limanowskim Domu Kultury dnia 28 marca 2023 r.
DZIECIĘCA TRIADA ARTYSTYCZNA 2023
pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa

Komisja w Składzie:
    –    mgr Teresa Staśko – nauczycielka w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Limanowej, dyrygent Chóru Męskiego przy Bazylice Matki Boskiej Bolesnej  w Limanowej
    –    mgr Joanna Drąg – wokalistka, Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na Wydziale Edukacji Muzycznej
    –    mgr Joanna Jaworz-Dutka – pedagog, instruktor gry na flecie poprzecznym, instrumentalista

po wysłuchaniu 39 punktów programu w czterech kategoriach wiekowych, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W KATEGORII I – przedszkole, klasa „0”

SOLIŚCI:
I miejsce ex aequo otrzymują Marcelina Jasica z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej oraz Karolina Kociołek z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Limanowej.
II miejsce ex aequo otrzymują Karina Piórkowska ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Limanowej  – oddział przedszkolny oraz Emilia Kamińska z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego „Chatka Małego Skrzatka” w Limanowej.
III miejsce otrzymuje Emilia Michałek z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Limanowej.
Wyróżnienia otrzymują Jagoda Sowa z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Limanowej, Oliwier Marek z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej, Jan Dębski ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Limanowej  – oddział przedszkolny, oraz Marcelina Pociecha z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego „Chatka Małego Skrzatka” w Limanowej.

ZESPOŁY:
I miejsce otrzymuje zespół „Promyczki” z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Limanowej
II miejsce otrzymuje zespół „Rozśpiewane Przedszkolaki z 2” z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej.
III miejsce otrzymuje zespół „Kropelki” z Niepublicznego Przedszkola im. bp Piotra Bednarczyka w Limanowej.
Wyróżnienia otrzymują zespół „Sówki” z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Limanowej, duet: Iga Skrzekut i Zuzana Ruchała ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Limanowej oraz zespół „Biedronki” z Przedszkola „Słoneczko” przy ul. B. Czecha 3 w Limanowej.

W KATEGORII II – I-III klasa szkoły podstawowej

SOLIŚCI:
I miejsce otrzymuje Dorota Ryś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Limanowej.
II miejsce ex aequo otrzymują Nadia Bogusz ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Limanowej oraz Antonina Zawada z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Limanowej.
III miejsce ex aequo otrzymują Lena Jonik ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Limanowej oraz Anna Zimniewska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Limanowej.
Wyróżnienia otrzymują Jagoda Szewczyk z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Limanowej, Nikola Wojcieszak ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Limanowej oraz Nina Twaróg ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Limanowej.

ZESPOŁY:
I miejsce otrzymuje zespół „Wesoła Gromadka” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
II miejsce otrzymuje zespół Gromada Zuchowa „Przyjazne Orły” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Limanowej.
III miejsce otrzymuje duet: Karolina Płaziak i Natalia Szewczyk ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.
Wyróżnienie otrzymuje zespół „Lejdis” ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.

W KATEGORII III – IV-VI klasa szkoły podstawowej

SOLIŚCI:

I miejsce otrzymuje Amelia Chudy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.
II miejsce ex aequo otrzymują Lena Twaróg z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Limanowej oraz Jan Sobuś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej
III miejsce ex aequo otrzymują Laura Lis ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej oraz Milena Piech ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.
Wyróżnienie otrzymują Oliwia Jonik ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej oraz Urszula Kosiarska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.

ZESPOŁY:

I miejsce otrzymuje zespół „Siódemka z 5B” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
II miejsce otrzymuje zespół „Wesoły Kwartet” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.

W KATEGORII IV – VII i VIII klasa szkoły podstawowej

SOLIŚCI:

I miejsce otrzymuje Jolanta Ryś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Limanowej.

ZESPOŁY:

I miejsce otrzymuje duet: Hanna Golonka i Zuzanna Krzywdzińska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.
II miejsce otrzymuje duet: Julita Bartusiak i Martyna Leśniak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział i drobne upominki, a także słodki poczęstunek, ufundowane przez Limanowski Dom Kultury, Hurtownię Biedroń, Pracownię Wypieków Paweł Opoka. Za uzyskanie pierwszych miejsc oraz wyróżnień laureaci otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy ufundowane przez Limanowski Dom Kultury, sklep sportowy Gol i sklep Kajet.


Na tym protokół zakończono i podpisano.

Galeria

Wróć do góry