Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Odbyła się pierwsza w tym roku zbiórka krwi w remizie OSP Limanowa

W minioną niedzielę 12 marca w remizie OSP Limanowa miała miejsce pierwsza w tym roku zbiórka krwi zorganizowana przez druhów wraz z Klubem Honorowych Dawców Krwi przy KP PSP Limanowa oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa – Oddział Terenowy w Limanowej. Podczas zbiórki krew oddało 26 dawców, w tym aż 10 dawców pierwszorazowych.

Druhowie kierują podziękowania do wszystkich uczestników oraz do Pań z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa – Oddział Terenowy w Limanowej, bez których cała akcja nie byłaby możliwa, serdecznie zapraszając do udziału w kolejnych akcjach krwiodawstwa, które będą mieć miejsce w bieżącym roku.
Strażacy z OSP Limanowa przypominają, że punkty dla ich jednostki w konkursie ,,Ratowanie weszło nam w krew” organizowanym przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy KP PSP Limanowa można również uzyskać, przy każdym oddaniu krwi  w punkcie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa OT w Limanowej – Szpital Powiatowy im. Miłosierdzia Bożego w Limanowej – należy poprosić o wydanie zaświadczenia oddania krwi dla OSP Limanowa, które zostawić należy w punkcie.
Niech ratowanie wejdzie nam w krew ‼️ – apelują druhowie.

Galeria

Wróć do góry