Wieczór autorski Anny Marii Stożek – 17 marca w Muzeum

Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej zaprasza w piątek 17 marca na godz. 18:00 na wieczór autorski Anny Marii Stożek. W czasie spotkania zostanie przedstawiona książka pt. „Szczęście. Napisał Jan Bulas” opracowana przez Panią Annę w styczniu bieżącego roku.

Spotkanie odbędzie się na sali konferencyjnej Muzeum.

Anna Maria Stożek  – regionalistka ur. w Warszawie w 1954 r. Absolwentka Politechniki Warszawskiej. Autorka publikacji: „Przydrożne świątynie Pana Parafii Niedźwiedź” (2004 r.), „Kapliczki Gminy Niedźwiedź” (2013 r.,2019 r).; współautorka książki „125 lat szkoły w Koninie”. W 2022 r.  ukazała się jej publikacja „Katarzyna Smreczyńska –  Matka oddana dzieciom” poświęcona matce Władysława Orkana.

Swoją najnowszą publikację zaprezentuje w czasie wieczoru autorskiego. Serdecznie zapraszamy.