Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Muzeum zaprasza na warsztaty „EKO TORBY”

Zgodnie z mottem – nie wyrzucaj, wykorzystaj – Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej zaprasza na warsztaty „EKO TORBY”, które odbędą się w sobotę 18 marca w godz. od 10:00 do 13:00 w siedzibie Muzeum przy ul. Józefa Marka 13 w Limanowej.

W czasach, gdy troska o środowisko naturalne powinno być naszym priorytetem, zamiast jednorazowych reklamówek używajmy toreb wykonanych z trwałych materiałów, które mogą być wykorzystywane wielokrotnie.Podczas zajęć pod okiem prowadzących warsztaty, którzy nie pozwolą na nudę, dzieci wykonają ozdobione torby według swoich graficznych pomysłów, ulubionych wzorów lub kolorowych fantazji na powierzchni materiałowej torby wcześniej własnoręcznie uszytej techniką szycia ręcznego i maszynowego. Posiadanie oryginalnie wyglądającej torby ucieszy właściciela i przyciągnie wzrok nie jednej osoby, wywołując uśmiech na twarzy i pozytywne emocje.Zajęcia z szycia i malowania na torbach mają, oprócz zwrócenia uwagi na dbałość o środowisko, dodatkowo charakter artystyczny i estetyczny.

Cena za zajęcia 35 zł/ os. – trzy godzinne warsztaty. Organizator warsztatów zapewnia wszelkie materiały, dzieci wykonane torby zabierają do domu jako pamiątka z zajęć.

Muzeum zaprasza do wspólnej zabawy!

Wróć do góry