Miasto Limanowa w aplikacji Interaktywne Mapy Sferyczne 360°

Zachęcamy do odwiedzenia Miasta Limanowa oraz jego okolicy przy użyciu map sferycznych.

Mapy panoramiczne są interaktywne – wyświetlany obraz można kliknąć i obracać, przybliżać go rolką myszki, przechodzić pomiędzy widokami klikając ikonę drona lub wybierając scenę w lewym lub dolnym panelu nawigacyjnym. W lewym panelu dostępny jest przycisk pozwalający na filtrowanie wyświetlanych pinezek oraz lokalizacji.

Do najciekawszych interaktywnych funkcji i rozwiązań zaliczyć można np. klikalne obszary, które prowadzą m.in. do atrakcji, ciekawych obiektów, pomagają rozeznać się w okolicy, informują o jej zaletach i atrakcyjności.

Życzymy miłego zwiedzania w zimowej odsłonie aplikacji, zaznaczając że za jakiś czas interaktywny spacer w wiosenno-letniej odsłonie również pojawi się na stronie miasta.

Do interaktywnej wędrówki zapraszamy klikając TUTAJ lub w stałej zakładce, która pojawiła się na panelu głównym strony internetowej miasta:

Interaktywne mapy sferyczne realizujemy we współpracy z DL Drones & Engineering