Dzień Kobiet z twórczością Zbigniewa Wodeckiego w Limanowskim Domu Kultury

W sobotni wieczór 11 marca w Limanowskim Domu Kultury odbył się wyjątkowy koncert dedykowany Paniom z okazji Dnia Kobiet. Na scenie wystąpił zespół „Zacznij od Bacha”, który zaprezentował największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego. Przed koncertem na przybyłe Panie z koszem wypełnionym kwiatami czekał Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.

Tuż przy wejściu do budynku Limanowskiego Domu Kultury Burmistrz wręczał przybyłym Paniom tulipany. Sala widowiskowa LDK wypełniła się niemal po brzegi,  a przed rozpoczęciem koncertu ze sceny gospodarz miasta skierował do wszystkich Pań życzenia zdrowia, pomyślności oraz radości i uśmiechu każdego dnia.

Po życzeniach na scenę wkroczyli muzycy, którzy utworem „Zacznij od Bacha” rozpoczęli koncert, będący wspomnieniem największych przebojów Zbigniewa Wodeckiego.

Utwory Zbigniewa Wodeckiego przez ponad godzinę rozbrzmiewały w Limanowskim Domu Kultury,  zabierając przedstawicielki płci pięknej w wyjątkowy muzyczny nastrój.