Damska reprezentacja „Jedynki” Mistrzem Powiatu w piłce siatkowej

Kolejny sukces odniosła żeńska reprezentacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 z Limanowej w mini piłce siatkowej dziewcząt klas 4-6.

W Powiatowych zawodach mini piłki siatkowej dziewcząt rozegranych 21 marca na Hali Widowiskowej w Kamienicy wzięło udział osiem zespołów: SP1 Limanowa, SP Mordarka, SP Szczyrzyc, SP Laskowa, SP Szczawa, SP Przyszowa, SP Tymbark i SP Kasinka Wielka. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których mecze były rozgrywane systemem „ każdy z każdym- do dwóch wygranych setów”. Najlepsze zespoły z grup walczyły o 1-2 miejsce, a pozostałe zespoły w zależności od zajętej pozycji o odpowiednie miejsca. Reprezentacja „Jedynki” w grupie pokonała wszystkie reprezentacje następującymi wynikami:

ZSP1 Limanowa- SP Laskowa 2:0,

ZSP1 Limanowa- SP Tymbark 2:1

oraz ZSP1 Limanowa- SP Szczawa 2:1.

W finale zawodniczki z ZSP 1 rozegrały bardzo emocjonujące spotkanie z reprezentantkami SP w Mordarce i po zaciętej walce w tie-breaku pokonały przeciwniczki 2-1, zdobywając I MIEJSCE i tytuł MISTRZYŃ POWIATU.

Skład drużyny zwycięskiej:

KLASA 5b: Twaróg Lena,
KLASA 5c: Jabłońska Justyna
KLASA 6a: Kasińska Lena, Mól Maria,
KLASA 6b: Biedroń Nikola
KLASA 6c: Gurba Ewa, Dyrek Klaudia, Dudek Katarzyna,  Twaróg Martyna, Pachuła Marlena

Zwycięstwo daje siatkarkom „Jedynki” awans na zawody wojewódzkie. Trenuje je Anita Pilawska.
Gratulujemy!