Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

„Tydzień Karnawałowy ” w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4

Z inicjatywy uczniów klas ósmych zaangażowanych w działalność Samorządu Uczniowskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej zorganizowano „Tydzień Karnawałowy”.

Zabawa trwała od 13 do 17 lutego, a każdego dnia na uczniów czekały nowe wyzwania. Poniedziałek rozpoczął się jako Dzień Kolorów. Każda klasa miała za zadanie ubrać się w jeden, wcześniej wylosowany przez siebie kolor. Wtorek był Dniem Szalonych Fryzur. Dziewczęta zaprezentowały na swoich głowach prawdziwe dzieła sztuki, choć chłopcy nie byli im dłużni i eksperymentowali trochę z kolorami. Środa była Dniem Postaci z Bajek i Filmów. Szkoła zaroiła się od księżniczek, superbohaterów i zwierzątek. W czwartek dzieci przebierały się za sławnych celebrytów, niektórzy nauczyciele także włączyli się do zabawy przebierając się nie do poznania. Ostatni dzień tygodnia był Dniem Nauczycieli i Pracowników Szkoły. Obdarzeni talentem aktorskim uczniowie udowodnili, że są niezłymi obserwatorami i doskonale naśladowali swoich ulubionych belfrów.

 

Tydzień karnawałowej zabawy był nagrodą za pół roku nauki oraz pozwolił uczniom na bezstresowy powrót do codziennych obowiązków po feriach zimowych.

Galeria

Wróć do góry