Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską na podsumowanie konkursu ,,Tobie książko przyrzekamy”

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej zaprasza na Galę podsumowującą konkurs czytelniczy „Tobie książko, przyrzekamy!”, która odbędzie się we wtorek 28 lutego w sali widowiskowej LDK. Podczas wydarzenia odbędzie się spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską. 

Konkurs czytelniczy „Tobie książko, przyrzekamy!” skierowany był do uczniów klas II wszystkich szkół z terenu miasta Limanowa. Dzieci od jesieni ubiegłego roku prowadziły zeszyty lektur, a przede wszystkim uczęszczały do biblioteki i rozwijały swoją wyobraźnię i zainteresowania dzięki książkom. Organizowana Gala będzie okazją do podsumowania konkursu i wręczenia nagród najaktywniejszym czytelnikom. Wydarzeniu towarzyszyć będzie spotkanie autorskie z pisarką dla dzieci – Renatą Piątkowską, autorką książek m.in. „Opowiadania do chichotania”, „Nie ma nudnych dni” czy „Lemoniadowy ząb”.

W trakcie wydarzenia odbędzie się również przedstawienie pt. „Skarpetki na gigancie” przygotowane przez grupę teatralną „Bajtek” działającą przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej.

Na Galę biblioteka zaprasza uczniów klas II ze szkół podstawowych z terenu miasta, opiekunów i nauczycieli, a także  wszystkich zainteresowanych wydarzeniem.

Wróć do góry