Turystyka i Sport

Sportowcy z Miasta Limanowa wyróżnieni w Plebiscycie na Najpopularniejszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej

W sobotę 25 lutego w Starostwie Powiatowym w Limanowej miało miejsce podsumowanie XXV Plebiscytu na Najpopularniejszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2022 roku. W Plebiscycie organizowanym przez Zarząd Podokręgu Piłki Nożnej w Limanowej nagrodzony został trener oraz wyróżnieni piłkarze reprezentujący klub MKS „Limanovia”.

Z terenu Miasta Limanowa :

I MIEJSCE i tytuł Najpopularniejszego Trenera Ziemi Limanowskiej IV ligi nagrodzony został Paweł ZEGAREK z MKS „Limanovia”

natomiast WYRÓŻNIENIA ZA OSIĄGNIĘTE WYNIKI SPORTOWE w 2022 roku otrzymali ZAWODNICY MKS „Limanovia”:

Paweł KULIG, Łukasz CZACHURA, Oliwier MROŻEK, Szymon ŻELASKO i Błażej Ślazyk

Nagrodzeni w Plebiscycie piłkarze, trenerzy oraz działacze sportowi otrzymali statuetki i listy gratulacyjne od przedstawicieli Zarządu Podokręgu Piłki Nożnej, a słowa uznania i gratulacje wyróżnionym sportowcom z terenu Miasta Limanowa złożył Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.

/fot.: limanowa.in/