Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

ODDAJ GŁOS na miejskie inwestycje dofinansowane z UE w konkursie „Inwestycja z perspektywą”

Od 1 do 10 lutego  internauci oddawać mogą głosy na najpotrzebniejsze i najciekawsze inwestycje samorządowe dofinansowane z Funduszy Europejskich. Miasto Limanowa do konkursu zgłosiło trzy zadania inwestycyjne: Powstanie Kompleksu Parkowo-Rekreacyjnego, Rewitalizacja Miasta poprzez zagospodarowanie przestrzeni publicznej na cele społeczne oraz Przebudowa i rozbudowa budynku dla potrzeb Domu Kultury  z salą widowiskową.

Głosowanie w konkursie  „Inwestycja z perspektywą” odbywa się na stronie internetowej Organizatora, którym jest Polska Agencja Prasowa i jest ono bezpłatne. Głosy oddawać można na wszystkie trzy zadania.

Na miejskie zadania unijne głosować można pod linkami:

https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa/kategoria/inwestycja-z-perspektywa/limanowa-miasto-powstanie

https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa/kategoria/inwestycja-z-perspektywa/limanowa-miasto-rewitalizacja

https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa/kategoria/inwestycja-z-perspektywa/limanowa-miasto-przebudowa-i

Do konkursu z terenu Małopolski zgłoszonych zostało 20 zadań unijnych – trzy z nich to unijne inwestycje zrealizowane przez Miasto Limanowa.

Konkurs wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców według stanu na 1 stycznia 2022 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny.

Zachęcamy do głosowania!!! Przypominamy – głosować można do piątku 10 lutego do godz. 16:00 !

Laureaci konkursu ogłoszeni zostaną w poniedziałek 27 lutego.

Wróć do góry