Deklaracja dostępności
Turystyka i Sport

Blisko 300 uczestników „Zimowego Grania” z Akademią Piłkarską „Mam Talent”

296 dzieci z różnych klubów oraz akademii piłkarskich wzięło udział w turnieju ZIMOWE GRANIE  zorganizowanym przez Akademię Piłkarską „Mam Talent”. Patronat Honorowy nad sportowym wydarzeniem sprawował Burmistrz Miasta Limanowa.

Młodzi sportowcy podczas rozgrywek stworzyli wspaniałe piłkarskie widowisko, gdzie wspólnej rywalizacji towarzyszyła fantastyczna atmosfera, a wszyscy zawodnicy cieszyli się grą na całego! W turnieju, który odbywał się w hali sportowej ZS nr 1w Limanowej  udział wzięli młodzi piłkarze w wieku 5-9 lat z  AP Mam Talent Limanowa oraz takich drużyn jak m.in. Sandecja Nowy Sącz, Dunajec Nowy Sącz, Wisła Czarny Dunajec, Football Family Zakopane, AP Proszowianka.

Była to trzecia z kolei odsłona turnieju, którą w br. Patronatem Honorowym objął Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.

Pełna fotogaleria zdjęć z dwudniowego turnieju ZIMOWE GRANIE pod linkami poniżej:

18 luty 2022 – rocznik 2014 i mł. ( grupa poranna i popołudniowa) :https://drive.google.com/drive/folders/1kdRLl6GYIc1An94Ko3ViYV9rsmR8vMqU?usp=sharing

19 luty 2022 – rocznik 2016 i mł. (grupa poranna i popołudniowa) https://drive.google.com/drive/folders/1jMnZOrCSOAzbCamz-nAOM4ITAN-nfOzI?usp=share_link

(foto:  MVPix – fotografia sportowa) 

 

Galeria

Wróć do góry