Turystyka i Sport

XI Futsalima Elektrical Indeco już w najbliższy weekend

W dniach 7-8 stycznia w hali widowiskowo – sportowej przy ul. Piłsudskiego 81 w Limanowej odbywać się będą Otwarte Mistrzostwa Limanowej w Futsalu. Jest jeszcze możliwość dogłoszenia się na eliminacje grupowe I rundy na niedzielę, tak aby ograniczyć koszty udziału w Turnieju.

Przed nami dwie rundy grupowe, 1/4 , półłfinały i mecze finałowe. Termin zgłoszeń do Futsalimy upływa o północy 3 stycznia 2023 r., a  udział w Mistrzostwach zgłaszać można pod nr tel. 660 444 292.

Losowanie grup eliminacyjnych odbędzie się podczas Pucharu Ligi limanowskiej Extraligi we środę 4 stycznia ok. godz. 20.00 w hali sportowej „Ekonom”.

Do chwili obecnej DO XI FUTSALIMY ELEKTRICAL INDECO 2023 zgłosiły się następujące drużyny:

1. Krokus Przyszowa
  2. Hal-Mont
  3. Kreatywny Księgowy MG
  4. Galacticos Team Nowy Sącz
  5. Tygrysy Tarnów
  6. UKS Tempo Białka
  7. Zalesianka Zalesie
  8. Lambada Siepraw
  9. Starówka Stara Wieś
    10.Bartkop
    11.Lwy
    12.FB Wojtas

Więcej szczegółów i Regulamin Futsalimy na stronie www.futsalima.pl

„Otwarte Mistrzostwa w Limanowej w Futsalu” odbywają się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Limanowa.