Stwórz wyjątkowy prezent dla Babci i Dziadka z Muzeum

Szukacie ciekawego pomysłu na inspirujący i własnoręcznie zrobiony pomysł dla Babci i Dziadka? Już w najbliższą sobotę 21 stycznia w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej dzieciaki będą tworzyć bajeczne mydełka oraz wyjątkowe winietki lub kartki życzeniami pisane przy użyciu pióra.

Spotkanie będzie drugą propozycją tworzenia podarunków dla najbliższych krewnych, po zeszło sobotnich wypieku i dekorowaniu pierniczków oraz tworzeniu laurek.

10.00 – 13.00 – robimy mydełka dla Babci i Dziadka

Wykonywanie mydła własnoręcznie dostarczy dzieciom wielu pozytywnych emocji. Sami wybiorą formę, w jakiej wykonają mydło. Dopasują kolor i smak według własnego pomysłu. Udekorują mydełko pięknym obrazkiem, który też sami wybiorą. Powstają niepowtarzalne i pachnące dzieła.

Zabawa będzie świetna! Zapraszamy wszystkich! Zabierz ze sobą tylko dobry humor, wszystko czego potrzebujesz będzie na Ciebie czekać.

Zajęcia poprowadzi Maryna Hrystenko.

Mydełka godz. 10.00-13.00 koszt 40 zł/os.

13.00-14.30 – kaligrafujemy wyjątkowa winietkę i kartkę z życzeniami

Uczestnicy będą tworzyć winietki do prezentów  i kartki życzeniami przy pomocy specjalnych stalówek i atramentu oraz zdobione złotem mineralnym. Powstałe ozdoby dodadzą prezentom wyrafinowanej elegancji.

Zajęcia prowadzi kustosz Lidia Marek-Jurkowska.

Winietki godz. 13.00-14.30 koszt 20 zł/os.

Zapisy – od wtorku 17 stycznia.

Zajęcia odbywają się w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej przy ul. Józefa Marka 13 w Limanowej (Dwór Marsów w Parku).

Szczegółowe informacje na stronie www.muzeum.limanowa.pl i na Facebooku.

Kontakt: tel.  18 337 20 42, mail: administracja@muzeum.limanowa.pl