LGD zaprasza do udziału w Konkursie Plastycznym dla klas 1-3 szkół podstawowych

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” wraz z Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania Dolina Raby” ogłasza konkurs plastyczny dla szkół podstawowych w ramach realizowanego projektu współpracy „Skarby Beskidzkiej Miedzy”.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (kasy 13) z terenu gmin członkowskich LGD „Przyjazna Ziemia Limanowska” oraz LGD „Dolina Raby”. W konkursie bierze udział klasa, a nie poszczególni uczniowie. Praca wykonywana jest zbiorowo pod przewodnictwem nauczyciela kierującego.
Każda klasa może zgłosić tylko jedną pracę konkursową.

Tematyka konkursu obejmuje zaprezentowanie piękna Beskidu Wyspowego.
W każdej gminie wybrana zostanie jedna praca zwycięska i praca wyróżniona. Atrakcyjne nagrody dla całej klasy (nagrody do wyboru z 5 wariantów).

Najlepsza praca udostępniona zostanie w publikacji „Jadło z Beskidzkiej Miedzy”
.
Termin składania prac do 25.01.2023r.

Celem konkursu jest:

zwiększenie poczucia przynależności do środowiska lokalnego wśród dzieci

rozwijanie zainteresowań regionem, historią i tradycją Beskidu Wyspowego

promocja walorów Beskidu Wyspowego

utrwalenie zasobów (m.in. przyrodniczych, kutrowych, historycznych) Beskidu Wyspowego (obszar LGD Dolina Raby oraz LGD Przyjazna Ziemia Limanowska) w formie prac plastycznych.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się w Regulaminie, który dostępny jest TUTAJ

Wszelkie informacje na temat niniejszego konkursu można otrzymać także w siedzibie Organizatorów:

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska”
ul. Józefa Piłsudskiego 20, 34600 Limanowa
pod numerem telefonu:

Osoba do kontaktu: Katarzyna Maśnica

a także wysyłając wiadomość email na poniższy adres:
k.masnica@lgdlimanowa.eu

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Raby” Chrostowa 1B, 32742 Sobolów
pod numerem telefonu:

a także wysyłając wiadomość email na poniższy adres:

biuro@dolinaraby.pl

Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie!