Deklaracja dostępności
O mieście

Koncert Noworoczny zachwycił publiczność zgromadzoną w LDK

W sobotę 7 stycznia na scenie Limanowskiego Domu Kultury odbył się Koncert Noworoczny „Uśmiechnij się z Kiepurą” organizowany pod Patronatem Burmistrza Miasta Limanowa. Noworoczne widowisko muzyczne było wydarzeniem kulturalnym o szczególnej randze, w czasie którego na scenie LDK  przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpili znakomici soliści i wielkiej sławy muzycy.

Przybyłych na Koncert Noworoczny uczestników wydarzenia serdecznie przywitał Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda, który podczas krótkiej prezentacji przedstawił główne inwestycje realizowane w Mieście Limanowa w okresie ostatnich lat oraz złożył zebranym w sali koncertowej gościom życzenia noworoczne.

Następnie na scenie zaprezentowali się artyści – gwiazdy sceny i estrady: Jacek Wójcicki, Anna Sokołowska – Alabrudzińska, Anna Barska, Łukasz Gaj, Łukasz Lech oraz Orkiestra Arte Symfoniko pod dyrekcją Mieczysława Smydy.

Artyści zaprezentowali publiczności niezwykłe widowisko muzyczne, będące najpopularniejszym punktem programu festiwali kiepurowskich. Lekkie ujęcie poważnej muzyki i zabawne, znakomicie opowiedziane anegdoty z życia Kiepury – to najbardziej charakterystyczne elementy muzycznego wydarzenia, które dopełnił doskonały wybór najpiękniejszych pieśni i arii z repertuaru Mistrza Jana w wykonaniu wspaniałych solistów. Poszczególne występy nagradzane były przez publiczność gromkimi brawami.

Reżyserem i narratorem widowiska był znany z wielu programów telewizyjnych i radiowych Łukasz Lech.

Galeria

Wróć do góry