Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Whitney Houston. I wanna dance somebody” w grudniowym KINIE DLA PAŃ

Kino Klaps zaprasza wszystkie Panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. Grudniowe wydarzenie upłynie w SYLWESTROWYCH KLIMATACH – 29 grudnia kino Klaps zaprasza do obejrzenia filmu „Whitney Houston. I wanna dance with somebody” w reżyserii Kasi Lemmons.

WHITNEY HOUSTON. I WANNA DANCE WITH SOMEBODY opowiada historię życia Whitney od czasów chórzystki z New Jersey do jednej z najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych artystek świata aż po tragiczny finał w 2012 roku. Film zabiera widzów w inspirującą, przejmującą i pełną emocji podróż przez przełomowe życie i karierę Houston, z zapierającymi dech w piersiach występami i ścieżką dźwiękową zawierającą najbardziej ukochane przeboje ikony.

Pokaz filmu to jednak nie wszystko – przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w muzycznym konkursie z nagrodami. Wydarzenie odbędzie się w sylwestrowych klimatach i z sylwestrowym wystrojem.

Ponadto od godz. 19:00 na stoisku Mary Kay, będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami makijażowymi na Sylwestra, ok godz. 19:40 rozpocznie się muzyczny konkurs z nagrodami, a zaraz po nim obejrzeć można biografię jednej z najsłynniejszych wokalistek wszech czasów.

Partnerami grudniowego Kina dla Pań są:

– Jubiler Sezam,

– Gabinet Masażu „Lawenda”,

– Gabinet kosmetyczny „Gabriela”,

– Oriflame,

– Mary Kay,

– Avon,

– Studio Odnowy Włosa Magdalena Salamon.

START O GODZ. 19:00! Seans filmu rozpocznie się ok. godz. 20:00.

 

Wróć do góry