Turystyka i Sport

Trwa kolejny sezon rozgrywek Limanowskiej Ligi Futsalu

W połowie listopada, jak co roku o tej porze ruszył kolejny sezon rozgrywek Limanowskiej Ligi Futsalu. Rozgrywki prowadzone są pod honorowym patronatem Starosty Limanowskiego i Burmistrza Miasta Limanowa. W dwóch ligach gra łącznie 20 drużyn, czyli około 280 zawodników w wieku od 16 do 60 lat.

W hali sportowej ZS nr 1 w Limanowej, zawsze we środę spotykają się zawodnicy grający w Extralidze. Po III kolejkach na czele Bank Spółdzielczy w Limanowej.  Natomiast w hali sportowej SP nr 3 w Limanowej zawsze w piątki spotykają się gracze w Lidze Masters (powyżej 35 lat). Liga Masters także zagrała już 3 kolejki i jak na razie jedyną drużyną z kompletem zwycięstw jest Emiter.
W trakcie sezonu Limanowskiej Ligi Futsalu, w styczniu rozegrany zostanie po raz pierwszy w historii rozgrywek Puchar Extraliga Limanowa i Puchar Masters Limanowa.  Rozgrywki o Puchar rozegrane zostaną w formie jednodniowego turnieju.
Wszystkie niezbędne informacje dotyczące rozgrywek znajdują się na oficjalnej stronie Ligi www.futsalima.pl