Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Świąteczna niespodzianka” w grudniowym KINIE JUNIORA

Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkich najmłodszych kinomanów do udziału w przedświątecznym spotkaniu w ramach „KINA JUNIORA”.  17 grudnia na dzieci czekać będzie seans filmowy w promocyjnej cenie – będzie to film „Świąteczna niespodzianka” (5+), którego projekcja połączona będzie  z dodatkowymi atrakcjami – animacjami w wykonaniu grupy animacyjnej ART CINEMA.

Nie wszystkie misie zapadają w zimowy sen. A w tym, jednym naprawdę można się zakochać, szczególnie że, potrafi mówić ludzkim głosem. I to nie tylko w Wigilię.

Marianna zauważa misia na loterii fantowej podczas jarmarku świątecznego. Od początku czuje z nim niesamowitą więź. Ale niestety dla niej, nasz miś ma inne plany gdyż pragnie aby wygrał go ktoś bogaty. Taki ktoś kto nauczy go wszystkiego o świecie ludzi. Teraz Marianna ma czas tylko do Świąt aby przekonać misia o tym co tak naprawdę jest w życiu ważne.

Kino Klaps zaprasza na prawdziwe, Świąteczne Miś…sion impossible!

Przed  filmem na najmłodszych czeka dodatkowo mnóstwo zabawy – na scenie w sali widowiskowej animatorzy grupy animacyjnej ART CINEMA zaproszą dzieci do wioski św. Mikołaja, gdzie nie zabraknie tańców, gier, upominków, konkursów z nagrodami i zgadywanek.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00, a około godziny 12:00 rozpocznie się pokaz filmu.

Wróć do góry