Deklaracja dostępności
Kultura

Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Limanowskim Domu Kultury

W minioną niedzielę do Limanowskiego Domu Kultury zawitał wyjątkowy gość. Mowa oczywiście o Świętym Mikołaju, który zgromadził na sali widowiskowej liczne grono dzieci oraz rodziców. Niedzielne popołudnie minęło wszystkim na wspólnej zabawie i radości.

Na początku dzieci mogły obejrzeć wyjątkowy spektakl teatralny przygotowany przez Teatr Nowy z Nowego Sącza, który zabrał wszystkich w niezwykłą świąteczną podróż. Duże poruszenie wywołał Święty Mikołaj, który pojawił się niespodziewanie wraz ze swoim pomocnikiem Elfem.

Po spektaklu miało miejsce wręczenie nagród oraz wyróżnień w III konkursie plastycznym „Świąteczna bombka bożonarodzeniowa”. Nagrodzone dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, bony na nagrody rzeczowe oraz drobne upominki.

Kolejnym punktem programu było długo wyczekiwane spotkanie ze Świętym Mikołajem, który chętnie rozmawiał z dziećmi oraz wręczył każdemu słodki upominek. Chętne dzieci miały także możliwość zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych na tę okazję.

Dodatkowo na dzieci i rodziców czekało sporo niespodzianek. Na holu głównym LDK można było skorzystać z fotobudki, gdzie wykonywano darmowe pamiątkowe zdjęcia. Bez wątpienia dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty z robienia kartek świątecznych, gdzie dzieci wykonywały piękne prace, malowanie twarzy oraz balonowe zoo.

Na dużej scenie miały miejsce także animacje i zabawy przygotowane przez grupę animacyjną Art Cinema. Dzieci tańczyły oraz śpiewały a także uczestniczyły w konkursach ze słodkimi nagrodami.

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawował Burmistrz Miasta Limanowa.

Limanowski Dom Kultury dziękuje sponsorom za ufundowanie słodkości – sklep spożywczy „Kasztanek” oraz hurtownia wielobranżowa „Biedroń”,  patronom medialnym, którymi byli: Radio RDN Nowy Sącz, Gazeta Krakowska, portal informacyjny Limanowa.in oraz telewizja internetowa TV28 oraz przede wszystkim dzieciom i ich rodzicom, za udział i fantastyczną zabawę, mając nadzieję że wizyta Mikołaja w Limanowskim Domu Kultury przyniosła najmłodszym dużo radości, a sam Mikołaj zadeklarował swoją obecność za rok.

Galeria zdjęć pod linkiem: https://www.ldk.limanowa.pl/galerie/spotkanie-ze-swietym-mikolajem-w-ldk

Galeria

Wróć do góry