Od 1 stycznia nowe stawki opłat za parkowanie na parkingu Św. Krzysztofa

Od 1 stycznia 2023 r. obowiązywać będą nowe stawki opłat za parkowanie na parkingu Św. Krzysztofa przy ul. Ks. Łazarskiego.

Obowiązujące od 1 stycznia stawki na parkingu Św. Krzysztofa to:
pół godziny:
1,00 zł z Kartą Mieszkańca / 2,00 zł bez Karty Mieszkańca ;

1 godzina i następne:
2,00 zł z Kartą Mieszkańca ; 0,50 zł za każde następne rozpoczęte 15 minut parkowania
2,50 zł bez Karty Mieszkańca ; 0,50 zł za każde następne rozpoczęte 12 minut parkowania

Zmianie ulegną także stawki opłat za abonament miesięczny, które wynosić będą 100 zł z Kartą Mieszkańca / 150,00 zł bez Karty Mieszkańca.

Zmiana stawek opłat za parkowanie na parkingu Św. Krzysztofa wprowadzona zostanie na podstawie Zarządzenia  Burmistrza Miasta Limanowa nr 199/2022 z dnia  06.12.2022 r.

Parking Św. Krzysztofa działa w oparciu o REGULAMIN uchwalony przez Radę Miasta Limanowa. W niedziele i święta parkowanie jest bezpłatne, a opłaty pobierane są w dni powszednie od poniedziałku do soboty. Z parkingu korzystać można przez całą dobę.

Wzór wniosku o wydanie abonamentu postojowego na parkingu Św. Krzysztofa znajduje się TUTAJ