Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

X Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „GORE GWIAZDA JEZUSKOWI W PRZEDSZKOLACH DZIŚ”

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka” w Mordarce organizuje X Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem: „GORE GWIAZDA JEZUSKOWI W PRZEDSZKOLACH DZIŚ”.

Termin: 15 grudnia 2022 r. w godzinach od 8.30 – 17.30

Miejsce: sala widowiskowa Limanowskiego Domu Kultury

Do udziału w konkursie serdecznie zapraszamy solistów oraz zespoły dziecięce.

Pragniemy, aby coroczny konkurs podtrzymywał idee inicjatywy promującej piękno i różnorodność naszej Małej Ojczyzny. Organizowany od 2013 roku konkurs cieszy się wielkim zainteresowaniem w środowisku przedszkolnym, Każdego roku zwiększa się liczba uczestników oraz przedszkoli, które kolejno włączają się do wspólnego kolędowania.

Oprócz wspaniałych wrażeń towarzyszących imprezie, pragniemy aby konkurs realizował najważniejsze cele, którymi są: podtrzymanie w młodym pokoleniu tradycji śpiewu kolęd, integracja i współpraca przedszkoli w bliższym i dalszym środowisku, promowanie młodych talentów, ukazanie kreatywności artystycznej dzieci, ale przede wszystkim wytworzenie świątecznej atmosfery. Chcielibyśmy, aby w tym dniu wszystkie dzieci nie tylko współzawodniczyły między sobą, ale przede wszystkim poczuły magię tradycji świąt.

Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu są zamieszczone w regulaminie i na stronie internetowej przedszkola oraz w mediach społecznościowych.

Regulamin dostępny również TUTAJ

Karta zgłoszenia Zespołu TUTAJ

Karta zgłoszenia Solisty TUTAJ

Organizatorzy Konkursu zapraszają!

Wróć do góry