Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Święta inaczej” w listopadowym Kinie dla Pań

Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie Panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. W czwartek 24 listopada w ramach filmowego cyklu kino Klaps zaprasza do obejrzenia filmu „Święta inaczej” w reżyserii Patricka Yoki, twórcy hitów „Rodzinka.pl” i „Listy do M. 4”.

Ewa jest perfekcyjną panią domu. Do Świąt szykuje się już od wakacji i nie przyjmuje do wiadomości, że coś może pójść nie tak. Nic więc dziwnego, że gdy w przeddzień wigilii odkrywa, że jej małżeństwo jest bajką, w którą wierzy już tylko ona, poukładany lśniący świat wali jej się na głowę. Trafiona w serce z dużego kalibru, Ewa po raz pierwszy w życiu postanawia zrobić coś naprawdę spontanicznego: rzuca wszystko i wsiada do pierwszego lepszego pociągu w nieznane. Tropem zaginionej matki ruszają jej dzieci: nastoletni Dorian, który w swoim liceum czuje się jakby urwał się z choinki i jego starsza siostra Emma, której związek właśnie eksplodował jak skład sylwestrowych fajerwerków. Przedzierają się przez zaatakowany śnieżycą kraj, by odkryć zaskakującą prawdę, że Święta warto spędzić zupełnie inaczej, a może nawet całe życie…

Pokaz filmu to jednak nie wszystko – przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami.

Partnerami listopadowego Kina dla Pań są:

– Projekt Zdrowie Limanowa,

– Gabinet Masażu „Lawenda”,

– Alab Laboratoria,

– Nu Skin,

– Oriflame,

– Mary Kay,

– Avon,

– Limanova Hotel.

START O GODZ. 19:00, a seans filmu rozpocznie się ok. godz. 19:45.

Wróć do góry