Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Listy do M. 5” – 17 listopada w Kinie Seniora

Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie osoby powyżej 60. roku życia do udziału w Kinie Seniora. W czwartek 17 listopada o godz. 11:30 w ramach Kina Seniora wyświetlony zostanie film „Listy do M. 5”.

W najnowszej odsłonie „Listów do M.” zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem? Szczepan i Karina uwikłają się w bitwę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. A przy okazji, na własnej skórze, sprawdzą czy „z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach”. Nie zawsze kryształowy Mel stanie na drodze innego, niekoniecznie „świętego” Mikołaja, a wydarzenia z jego udziałem staną się medialną sensacją. Natomiast słabo znoszący samotność Wojciech, całkiem przypadkowo, pozna sympatycznego wigilijnego oszusta. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie.

„Listy do M. 5” skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak: miłość, bliskość i życzliwość, które, szczególnie teraz, są najważniejsze.

Przed seansem odbędzie się spotkanie z dietetykiem z Projekt Zdrowie Limanowa, który opowie o zdrowym odżywianiu i najważniejszych nawykach żywieniowych.

Kino Seniora to cykliczny pokaz filmów dla seniorów – raz w miesiącu czeka na nich pokaz filmu w niższej cenie i o dogodnej porze. Jest to autorski projekt kina Klaps skierowany do najstarszej grupy widzów. Celem wydarzenia jest nie tylko prezentacja ciekawych, wartościowych i premierowych filmów, ale także umożliwienie seniorom aktywnego uczestnictwa i spędzenia wolnego czasu w miły sposób. Kino Klaps zaprasza wszystkich, którzy kochają kino i chcieliby podzielić się swoimi wrażeniami na temat obejrzanych filmów z innymi osobami.

Wróć do góry