48. „Limanowska Słaza” – TRANSMISJA NA ŻYWO

Limanowski Dom Kultury zaprasza do oglądania transmisji online z trzech dni prezentacji artystycznych 48. Festiwalu Folklorystycznego „Limanowska Słaza”.

„Limanowska Słaza” to wydarzenie wypełnione tańcem, śpiewem i zabawą. Na wszystkich czekać również będzie kiermasz rękodzieła, wystawy sztuki ludowej oraz warsztaty dla dzieci. Poniżej znajdują się linki do transmisji online:

48. Festiwal Folklorystyczny „Limanowska Słaza” uzyskał wsparcie finansowe Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzące z Funduszu Promocji Kultury.

Festiwal jest współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Limanowej oraz MCK „Sokół” w Nowym Sączu.

Gospodarzem Festiwalu jest Burmistrz Miasta Limanowa.

Organizatorem „Limanowskiej Słazy” jest Limanowski Dom Kultury.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem sprawują: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego, Mieczysław Uryga Starosta Limanowski, Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa.

Patronat Medialny nad wydarzeniem objęli: TVP3 Kraków, Radio RDN Nowy Sącz, Gazeta Krakowska oraz Telewizja Internetowa TV28.

Sponsorami festiwalu są: Bank Spółdzielczy w Limanowej, PBM Sułkowscy Sp.J., Jasicówka pod Łysą Górą – Restauracja, Pawlimex, Kulinar, Gold-Drop, Electrical, Łomzik, Senator RP Jan Hamerski, poseł na Sejm Urszula Nowogórska.

Partnerami Festiwalu są: Wójtowie gmin powiatu limanowskiego, Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej, Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej.

Festiwal dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.