Deklaracja dostępności
Kultura

W limanowskiej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z Izabelą Skrzypiec-Dagnan

W poniedziałkowe popołudnie 10 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej odbyło się spotkanie autorskie z Izabelą Skrzypiec-Dagnan. Dyrektor Biblioteki – Joanna Michalik przywitała zebranych gości oraz autorkę, następnie przedstawiła osobę pisarki oraz jej dorobek literacki.

Izabela Skrzypiec-Dagnan jest historykiem sztuki, a pracuje w Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu. Jest również laureatką Ogólnopolskich Konkursów Prozatorskich i Poetyckich. Pisze w gatunku powieści obyczajowej z elementami powieści psychologicznej.

Podczas spotkania z limanowskimi czytelnikami, autorka w ciekawy sposób zaprezentowała swoje powieści: „Świetnie się bawię w twoich snach”, „Kwietniowe deszcze, słońce sierpniowe”, „Długie beskidzkie noce”. Opowiedziała również z skąd czerpie pomysły na swoje książki, o procesie wydawniczym, o czasie jaki musi minąć od powstania aż do trafienia w ręce czytelników książki. Pisarka mówiła o swoich zainteresowaniach, spostrzeżeniach. Poza pisaniem powieści, Pani Izabela zajmuje się także pisaniem ikon. Zgromadzonym zaprezentowała również swoje artystyczne prace.

 

Galeria

Wróć do góry