Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Spotkanie autorskie z Izabelą Skrzypiec-Dagnan w MBP w Limanowej

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej serdecznie zaprasza na spotkanie z sądecką pisarką Izabela Skrzypiec-Dagnan – strona autorska, które odbędzie się w poniedziałek 10 października 2022 roku o godzinie 16.00.

Będzie to spotkanie autorskie dla osób lubiących powieści obyczajowe z akcentem powieści psychologicznej i na dodatek podkreślające piękno naszego regionu. Autorka tworzy również Ikony, które będą prezentowane podczas wydarzenia. Ponadto będzie można nabyć książki oraz otrzymać dedykację od pisarki.
Izabela Skrzypiec-Dagnan – pisarka związana z Ziemią Sądecką. Historyk sztuki, pracownik Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu. Laureatka ogólnopolskich konkursów prozatorskich i poetyckich. Pisze w gatunku powieści obyczajowej z elementami powieści psychologicznej. Dotychczas, nakładem Wydawnictwa Zysk i s-ka ukazały się jej powieści: „Świetnie się bawię w twoich snach” (2019), „Kwietniowe deszcze, słońce sierpniowe” (2021) oraz „Długie beskidzkie noce” (2022). Prywatnie żona, mama, rękodzielnik, miłośniczka gór, malarstwa i literatury.
Zapraszamy!
Wróć do góry