Od 1 listopada zmiana stawek opłat za parkowanie na parkingu Św. Krzysztofa

Z dniem 1 listopada br. zaczną obowiązywać nowe stawki opłat za parkowanie na parkingu Św. Krzysztofa przy ul. Ks. Łazarskiego. Opłaty za parkowanie naliczane będą tak jak w strefie B na terenie miasta.

Obowiązujące od 1 listopada stawki na parkingu Św. Krzysztofa to:
pół godziny: 1,00 zł z Kartą Mieszkańca / 2,00 zł bez Karty Mieszkańca ;
1 godzina i następne: 2,00 zł z Kartą Mieszkańca / 2,50 zł bez Karty Mieszkańca.

Nie będą naliczane jak do tej pory opłaty minutowe, a bez zmian pozostaną pozostałe stawki opłat m.in. za abonament miesięczny: 200,00 zł z Kartą Mieszkańca / 250,00 zł bez Karty Mieszkańca.

Zmiana stawek opłat za parkowanie na parkingu Św. Krzysztofa wprowadzona zostanie na podstawie Zarządzenia nr 169/2022 Burmistrza Miasta Limanowa z dn. 11.10.2022 r.

Parking Św. Krzysztofa działa w oparciu o REGULAMIN uchwalony przez Radę Miasta Limanowa. W niedziele i święta parkowanie jest bezpłatne, a opłaty pobierane są w dni powszednie od poniedziałku do soboty. Z parkingu korzystać można przez całą dobę.