Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Świąteczna bombka bożonarodzeniowa”

Limanowski Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci mieszkające na terenie miasta Limanowa i gminy Limanowa w wieku od 7 do 15 lat, do udziału w III konkursie plastycznym „Świąteczna bombka bożonarodzeniowa”. Do wygrania bony na nagrody rzeczowe w kwocie do 300 zł!

Konkurs na najpiękniejszą bombkę ma nie tylko ukazać piękno tradycji świąt Bożego Narodzenia, ale również zachęcić dzieci do twórczego myślenia, rozwijać ich kreatywność i umiejętności, a także promować talenty najmłodszych mieszkańców naszego miasta i okolic.

Kształt bombki musi być okrągły i przestrzenny, a jej waga i rozmiary muszą pozwolić na powieszenie jej na choince. Technika wykonania jest dowolna. Materiał również jest dowolny – nie dopuszcza się jedynie szkła, jako tworzywa bombki. Bombka musi natomiast wpisywać się w temat konkursu, jakim w tej edycji jest WIZERUNEK LIMANOWEJ – na bombce należy przedstawić część krajobrazu z terenu miasta Limanowa, ale sposób w jaki to uczynicie zależy tylko od Waszej wyobraźni i pomysłowości.

Prace można składać w Limanowskim Domu Kultury (ul. B. Czecha 4) od 8 do 18 listopada. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 25 listopada na stronie internetowej www.ldk.limanowa.pl, a nagrody wręczone zostaną podczas „Mikołajek” – 4 grudnia, na scenie w sali widowiskowej LDK.

Prace oceniać będzie Komisja Artystyczna, w skład której wchodzić będzie m.in. Zofia Ślezak – instruktor plastyk w Limanowskim Domu Kultury oraz Jacek Dudek – absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Rzeźby, gdzie obronił dyplom w pracowni prof. Bogusza Salwińskiego. Obecnie wykładowca na powyższej uczelni.

Limanowski Dom Kultury serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do udziału w konkursie, życząc dobrej zabawy przy tworzeniu swoich prac.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia pod linkiem https://www.ldk.limanowa.pl/aktualnosci/iii-konkurs-plastyczny-swiateczna-bombka-bozonarodzeniowa-zapraszamy-do-udzialu

 

Wróć do góry