Deklaracja dostępności
O mieście

IV i VI miejsce dla Miasta Limanowa w Rankingu pisma „Wspólnota”

Miasto Limanowa zajęło IV miejsce w skali kraju w Rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” w kategorii „Wykorzystanie środków z funduszy Unii Europejskiej 2022– Miasta Powiatowe” oraz VI miejsce w kat. ”Wydatki inwestycyjne samorządów 2022 – Miasta Powiatowe”. Przyznane wyróżnienia Burmistrz Miasta Władysław Bieda odebrał podczas XX Samorządowego Forum Kapitału i Finansów, które w dniach 12-13 października br. odbyło się  w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów jest jednym z najważniejszych wydarzeń konferencyjnych w kalendarzu samorządowców, które od kilku już lat gości w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Podczas dwudniowego wydarzenia odbywają się panele dyskusyjne i konferencje w trakcie których dyskutuje się o problemach wykorzystania zasobów i aktywów jakimi dysponuje samorząd, by jak najskuteczniej realizować strategie i zadania o charakterze lokalnym.

Spotkanie liderów samorządu, finansów i biznesu jest również okazją do wręczenia wyróżnień w Rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”.

W tegorocznej jubileuszowej XX edycji wydarzenia podczas uroczystej Gali Inwestorów Samorządowych wyróżnienia przyznane Miastu Limanowa, tj.:

 IV miejsce w kategorii „Wykorzystanie środków z funduszy Unii Europejskiej 2022– Miasta Powiatowe” podsumowującej wydatki ze środków unijnych na inwestycje w latach 2014-2021

oraz VI miejsce w kategorii  ”Wydatki inwestycyjne samorządów 2022 – Miasta Powiatowe”- podsumowującej wydatki inwestycyjne samorządów w latach 2019-2021

odebrał Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.

Wróć do góry