Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

Dofinansowanie do wycieczek szkolnych w ramach programu pn.„Poznaj Polskę”

W ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę” Miasto Limanowa pozyskało dofinansowanie wycieczek szkolnych. Pozyskana kwota w wysokości 53.056,00 zł przeznaczona zostanie na dofinansowanie wycieczek realizowanych przez Szkołę Podstawową Nr 3 im. Księdza Pułkownika Józefa Jońca w Limanowej oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 w Limanowej.

W ramach udziału w przedsięwzięciu pn. „Poznaj Polskę” dla uczniów limanowskiej „trójki” zorganizowane zostaną dwie szkolne wycieczki, natomiast dla uczniów ZSP nr 4 – trzy wycieczki. Wszystkie odbędą się w terminie do 15 grudnia br.

Przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę” jest częścią POLSKIEGO ŁADU. Ma ono na celu na celu uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego dzieci i młodzieży poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki. Przedsięwzięcie pozwala urozmaicić zajęcia lekcyjne i stworzyć uczniom warunki do zdobywania nowych umiejętności w niepowtarzalnym środowisku edukacyjnym.

Wróć do góry