Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Bejbis” w październikowym Kinie dla Pań

Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie Panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. Raz w miesiącu spotkamy się aby porozmawiać, obejrzeć dobry film i spędzić miło czas we wspólnym gronie.

21 października Kino Klaps zaprasza do obejrzenia filmu „Bejbis” w reżyserii Andrzeja Saramonowicza, współtwórcy i reżysera TESTOSTERONU i LEJDIS, błyskotliwego obserwatora i dowcipnego komentatora naszej rzeczywistości społecznej, uczuciowej, erotycznej, politycznej…

Ada i Mikołaj od kilkunastu lat są szczęśliwym małżeństwem. Uprawiają seks częściej niż się kłócą, są rodzicami nad wiek rozgarniętej i czasami bezczelnej piętnastolatki, mają grono bardziej lub mniej wiernych przyjaciół. Słowem polska klasa średnia w średnim wieku. Tę z trudem budowaną i utrzymywaną szczęśliwą konstrukcją poważnie zachwieje nowy członek rodziny. Na skutek wydarzeń pewnej mocno zakrapianej imprezowej nocy, na świat przyjdzie Janek, cudowny, ale zupełnie nieplanowany dar od losu (wpadka).

Ich przyjaciel puka się w czoło: „mówił, że w rodzicielstwie jeden plus jeden to nie jest dwa tylko jedenaście”. Córka jest zaniepokojona pojawieniem się konkurencji, ale Ada i Mikołaj w pocie czoła starają się ogarniać zupełnie nową rodzinną rzeczywistość. Nieprzespane noce, wszechobecne pieluchy, brak seksu, coraz częstsze kłótnie. Nie tak miało być. Synka oczywiście kochają, ale między nimi zaczyna dziać się coraz gorzej. Ada jest wściekła na cały świat, a Mikołaj zaczyna rozglądać się za innymi. Jak w tej sytuacji odnaleźć radość życia, uratować miłość i zachować, chociaż drobny margines wolności? Łatwo nie będzie, ale może być naprawdę zabawnie.

Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami.

Partnerami październikowego Kina dla Pań są:

– Projekt Zdrowie Limanowa,

– Gabinet Masażu „Lawenda”,

– Yasumi Gabinet kosmetyczny,

– Oriflame,

– Mary Kay,

– Avon,

– Limanova Hotel.

START O GODZ. 19:00! Seans filmu rozpocznie się ok. godz. 19:45.

Wróć do góry