Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Zołza” we wrześniowym „Kinie dla Pań”

Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie Panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. Spotkania, które odbywać się będą raz w miesiącu są okazją do rozmowy, obejrzenia dobrego filmu i miłego spędzenia czasu we wspólnym gronie.

W ramach cyklu „Kino dla Pań” 22 września kino Klaps zaprasza do obejrzenia filmu „Zołza” w reżyserii Tomasza Koneckiego. Małgorzata Kożuchowska jako „Zołza” w przewrotnej komedii opartej na ironicznej autobiografii Ilony Łepkowskiej – scenarzystki i producentki kultowych filmów i seriali („Nigdy w życiu”, „M jak miłość”), w reżyserii Tomasz Koneckiego, twórcy hitów „Lejdis”, „Testosteron” i „Listy do M. 3”. Poznajcie zabawną i wzruszającą historię wyjątkowej i silnej kobiety, która zmieniła polski rynek filmowy i telewizyjny. Kobiety, która panuje nad wszystkim, ale… nie nad sobą.

Anna Sobańska (Małgorzata Kożuchowska) vel „Zołza”, „Królowa”, „Szekspir”. Dotychczasowy bilans życiowy: 1 mąż, 2 dzieci, 36 statuetek, 40 milionów widzów. Liczba osób, które nie widziały jej twórczości filmowej: hmmm – być może 2 lub 3. Liczba bohaterów, których wymyśliła: 186. Liczba dotychczasowych porażek w życiu osobistym i zawodowym: 0 (przynajmniej tak jej się wydaje). Nadchodzące załamania nerwowe: 1 Anna to kobieta sukcesu i… niekwestionowana zołza. Jednym skinieniem kreuje gwiazdy, a drugim je unicestwia. Chce być silna i idealna w każdym obszarze, choć nie widzi, że jej życie jest dalekie od świata, który kreuje na ekranie. Kiedy jednak wydaje jej się, że ma wszystko, życie postanawia utrzeć jej nosa. Co z tego wyniknie? Czy Zołza zapanuje nad własnym życiem?

Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w losowaniu nagród. Odbędzie się również również konkursowa zabawa – quiz wiedzy na temat polskich seriali.

Partnerami wrześniowego Kina dla Pań są:

  • Catering dietetyczny Fit-Life,
  • Gabinet Masażu „Lawenda”,
  • Yasumi Gabinet kosmetyczny,
  • Oriflame,
  • Mary Kay,
  • Nu Skin.

START O GODZ. 19:00! Seans filmu rozpocznie się ok. godz. 19:45.

Wróć do góry