Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Wernisaż wystawy fotografii Macieja Cybulskiego ,,Poza szlakiem: Syberia-Gobi 2010’’ w Miejskiej Galerii Sztuki

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej zaprasza na wernisaż wystawy Macieja Cybulskiego pod tytułem ,,Poza szlakiem: Syberia-Gobi 2010 ’’, który odbędzie się w czwartek 29 września o godzinie 17.00.

Tym razem w Miejskiej Galerii Sztuki prezentowane będą fotografie, którym towarzyszyć będzie prezentacja multimedialna w Sali Kameralnej. Wystawa jest fotograficznym zapisem wędrówki od Bajkału po Pustynię Gobi. Na fotografiach znajdują się niezwykłe krajobrazy, twarze i emocje zapisane przez kolory i kształty. Autor zabierze zebranych w podróż w przepiękne i fascynuje miejsca, które pobudzają wyobraźnię.

Maciej Cybulski – informatyk, fotografik, swoje prace prezentował w wielu miejscach między innymi w Gdańsku, Krakowie. Laureat stypendium dla Twórców Kultury Marszałka Województwa Pomorskiego. Zajmuje się również fotografią lotniczą, jest licencjonowanym instruktorem i pilotem bezzałogowych statków powietrznych. W swych fotografiach stara się uchwycić ukryte piękno przyrody jak i ludzkiej natury.

Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy.

Wróć do góry