Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Przyjdź na przysięgę wojskową żołnierzy 114 Batalionu Lekkiej Piechoty w Limanowej

Przysięga wojskowa to nie tylko wyraz patriotyzmu i zobowiązanie wobec Ojczyzny, w obecnych czasach to zadbanie o bezpieczeństwo swoich bliskich.

W sobotę 1 października w Limanowej odbędzie się przysięga wojskowa żołnierzy TSW 114 Batalionu Lekkiej Piechoty z Limanowej, gdzie swoje stoisko promujące różne formy służby wojskowej będzie miało m.in. Wojskowe Centrum Rekrutacji w Nowym Sączu.

TA UROCZYSTA I PODNIOSŁA CHWILA JEST ZWIEŃCZENIEM DŁUGOFALOWYCH STARAŃ, ABY „WOJSKO” POWRÓCIŁO NA TERENY BESKIDU SĄDECKIEGO. ROTĘ PRZYSIĘGI WOJSKOWEJ ZŁOŻĄ BOWIEM MIESZKAŃCY NASZEGO TERENU, KTÓRZY WSTĄPILI W SZEREGI WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ.

PODCZAS UROCZYSTOŚCI BĘDZIECIE PAŃSTWO MOGLI ZOBACZYĆ Z BLISKA SPRZĘT WOJSKOWY, A TAKŻE POROZMAWIAĆ Z REKRUTERAMI, KTÓRZY ODPOWIEDZĄ NA PYTANIA ODNOŚNIE SŁUŻBY WOJSKOWEJ ORAZ PRZYBLIŻĄ MOŻLIWOŚCI KARIERY ZAWODOWEJ W WOJSKU POLSKIM. STOISKO PROMUJĄCE SIŁY ZBROJNE RP Z RAMIENIA WOJSKOWEGO CENTRUM REKRUTACJI W NOWYM SĄCZU CZEKA NA PAŃSTWA WIZYTĘ.

AKTUALNIE REKRUTUJEMY DO DOBROWOLNEJ ZASADNICZEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ, TERYTORIALNEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ ORAZ ZAWODOWEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ.

PRZYJDŹ I SPRAWDŹ SWÓJ PROFIL JAKO POTENCJALNEGO KANDYDATA DO CZYNNEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ.

Bądź z nami w tej doniosłej chwili !

(źródło: WCR Nowy Sącz)

Wróć do góry