27 września w MBP w Limanowej zaprasza na spotkanie pt. „NAJ!Biblioteki na świecie”

We wtorek 27 września Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej zaprasza na prawdziwą podróż w czasie –  podróż po „NAJ bibliotekach”.
Podczas wydarzenia poznać można będzie największe, najciekawsze, najdziwniejsze, najpiękniejsze, najbardziej odległe i wyjątkowe biblioteki ze WSZYSTKICH kontynentów –   NAJ! Biblioteki na świecie!
Spotkanie poprowadzi Łukasz Braun z Fundacji Good Culture – absolwent etnologii i antropologii kulturowej oraz Doktoranckich Studiów Nauk o Kulturze na Uniwersytecie Wrocławskim.
Spotkanie w dniu 27 września rozpocznie się o godz. 14:00 w Sali kameralnej.
Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Śladem przeszłości…. tropem przyszłości. Książka i biblioteka w limanowskiej przestrzeni czytelniczej”, któremu patronuje Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.
Dofinansowano se środków Ministra Kultury i Dziedzictwa narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.