Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

W niedzielę 21 sierpnia „Letnie muzykowanie w Parku Miejskim” – wystąpi zespół „Pa Tera”

W najbliższą niedzielę 21 sierpnia  o godz. 16:00 Limanowski Dom Kultury zaprasza na kolejne „Letnie muzykowanie w Parku Miejskim”. Scena należeć będzie do Zespołu „Pa Tera” – grupy muzycznej składającej się z młodych i ambitnych muzyków z Limanowej i okolic, w których duszy gra rock. Mają oni na swoim koncie występy podczas XI Limanowskiego Talent Show oraz koncerty w I Liceum Ogólnokształcącym w Limanowej.

Podczas „Letniego muzykowania” wystąpią w składzie:

Paweł Jasica – wokal, gitara akustyczna

Szymon Nowak – wokal, gitara basowa

Kuba Szewczyk – gitara elektryczna

Marcin Franczyk – klawisze

Łukasz Bukowiec – perkusja

Dotychczasowe działania młodych muzyków można śledzić na oficjalnym fanpage’u https://www.facebook.com/Pa-Tera-107616271886228/, na Instagramie https://www.instagram.com/pa_tera_official/ oraz TikToku https://www.tiktok.com/@pa_tera_official?_t=8Ugxv9Ozn09&_r=1.

„Letnie muzykowanie w Parku Miejskim” odbędzie się także w niedzielę 28 sierpnia, a podczas wydarzenia zaprezentują się: Limanowska Orkiestra Kameralna, Tercet SMV, Julia Bujak i Zuzanna Kuziel oraz Agata Kuliś i Krystian Jaworz.

Letnie muzykowanie w Parku Miejskim to wspaniała okazja aby miło i w rodzinnym gronie spędzić niedzielne popołudnie przy dobrej muzyce.

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Wróć do góry