Deklaracja dostępności
O mieście

Pogoda nie odstraszyła młodych kolarzy – uczestników Mini Wyścigu Henryka Łasaka

Blisko 70 młodych kolarzy wzięło udział w Mini Wyścigu Kolarskim , który odbył się 13 sierpnia przy okazji 24. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Memoriał Henryka Łasaka” w Limanowej. Nieprzerwanie padający deszcz nie zniechęcił najmłodszych , którzy mimo niekorzystnej aury przybyli by wziąć udział w rywalizacji.

Z uwagi na bezpieczeństwo dzieci młodzieży organizatorzy zadecydowali o zmianie formuły zawodów – wszyscy młodzi kolarze po otrzymaniu numerów startowych jednym peletonem przemierzyli kilkusetmetrowy dystans, docierając do mety zlokalizowanej na ul. Bronisława Czecha.

Za udział w wydarzeniu wszyscy jego uczestnicy otrzymali medale i upominki, które wręczali: Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Grzegorz Biedroń i Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.

Wszystkim młodym kolarzom oraz ich rodzicom dziękujemy za liczny udział w mini wyścigu, za to że deszczowa pogoda Was nie odstraszyła i pomimo niekorzystnej aury wzięliście udział w sportowym wydarzeniu.

Młodych miłośników kolarstwa zapraszamy oczywiście za rok na kolejną odsłonę Mini Wyścigu Henryka Łasaka, który jak zwykle odbędzie się przy okazji Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Memoriał Henryka Łasaka”.

Galeria

Wróć do góry