Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Ostatnie dni na zgłoszenia obiektów i miejsc w III edycji plebiscytu „Turystyczna Perła Powiatu Limanowskiego”

W tym roku po raz trzeci  Powiat Limanowski organizuje internetowy plebiscyt  pn. „Turystyczna Perła Powiatu Limanowskiego”, w którym zostaną wybrane: obiekt lub miejsce, które cieszą się największą popularnością w naszym regionie. Termin zgłaszania propozycji został przedłużony do piątku 19 sierpnia 2022 r.

Przypominamy, że plebiscyt przebiega w dwóch etapach. W  pierwszym trwającym do 19 sierpnia br. internauci zgłaszają swoje propozycje obiektów i miejsc, które ich zdaniem najlepiej reprezentują region. Drugi etap – głosowanie internetowe na Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego 2022, odbędzie się od 22 sierpnia do 4 września br.

W imieniu organizatora zapraszamy do zgłaszania kandydatur w plebiscycie za pomocą formularza, który dostępny jest  TUTAJ.

Warto wspomnieć, że pierwszą edycję plebiscytu wygrał Cisowy Dział w Gminie Łukowica, a edycję 2021 Ścieżka Dydaktyczno – Przyrodnicza na górze Paproć. Propozycje można zgłaszać do 19 sierpnia 2022 r. Kto zwycięży tym razem? Każdy mieszkaniec i miłośnik regionu ma szansę przyczynić się do wyboru Turystycznej Perły – miejsca lub obiektu w najbliższej okolicy które stanie się wizytówką Powiatu Limanowskiego.

Plebiscyt „Turystyczna Perła Powiatu Limanowskiego” ma na celu jeszcze lepsze promowanie walorów turystycznych oraz najciekawszych zakątków naszego regionu. Już dzisiaj zdecydujmy o tym, jakie miejsce w Powiecie Limanowskim podoba się nam najbardziej.

Wróć do góry