Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Marcinem Koziołem

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej  zaprasza dzieci i młodzież na spotkanie podróżniczo – motywacyjne z Marcinem Koziołem. Spotkanie odbędzie się 20 sierpnia o godz. 10:00 w sali kameralnej Limanowskiego Domu Kultury.

Marcin Kozioł, pisarz popularnych dla dzieci i młodzieży, m.in. „Skrzynia Władcy Piorunów” i jej dwóch kontynuacji: „Tajemnica przeklętej harfy”. Prowadzi rezerwat starych komputerów. Owocem komputerowych zainteresowań jest książka „Szalona historia komputerów”. Zapalony podróżnik, przez wiele lat dyrektor mediów elektronicznych National Geographic Polska. Zwiedził ponad 60 krajów. Ostatnio przejechał konno Kaukaz Mały. Książkowym odbiciem pasji podróżniczej jest nagradzana seria o Wombacie Maksymilianie (Nagroda Magellana dla najlepszej książka podróżniczej dla dzieci roku). W 2022 roku ukazała się książka „Psyjaciele”, której bohaterami są psy… Chopina, Sienkiewicza, Żeromskiego i innych.
Spotkanie będzie inspiracją do wyznaczania sobie śmiałych celów oraz ich odważnej i konsekwentnej realizacji. Zmotywuje do podejmowania nieoczekiwanych, ambitnych wyzwań. A jednocześnie pokaże, jak to wszystko może składać się na życie pełne niezwykłych przygód.
Źródło informacji o pisarzu: https://www.marcinkoziol.com/
Wróć do góry