16 sierpnia odbędzie się spotkanie autorskie z Mateuszem Kęską

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Mateuszem Kęską pt. ,,Czy trudne książki mogą zmienić rzeczywistość?’’, które odbędzie się we wtorek 16 sierpnia o godz. 16:00.

Mateusz Kęska to młody autor książek psychologicznych, pochodzi ze Słopnic koło Limanowej. W swoich opowieściach porusza trudne życiowe kwestie, bo wierzy, że jego misją jest mówienie głośno o tematach niewygodnych.
,,Nie piszę książek dla zysku i sławy. Moją jedyną motywacją jest wiara w to, że kiedyś ktoś przyjdzie do mnie i powie ,,Mateusz, musisz wiedzieć, że twoja książka pomogła mi zmienić życie’’.
Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek, a dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na cele charytatywne.
Spotkanie odbędzie się w ramach projektu ,,Śladem przeszłości…tropem przyszłości. Książka i biblioteka w limanowskiej przestrzeni czytelniczej’’.
Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, a patronuje mu Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.